Jaka jest cena odbioru mieszkania ?

Nasza firma oferuje konkurencyjne ceny na rynku, a powierzone nam zobowiązania, wykonujemy terminowo i dokładnie. Wyróżniają nas niewygórowane ceny i fachowo wykonane usługi.
Odbiór nieruchomości nie zawsze jest taki sam, dlatego też cena usługi różni się, ze względu na kilka czynników. Whiteispirations inaczej wycenia usługę odbioru lokalu w standardzie developerskim, inaczej zaś, w stanie wykończonym. Ponieważ podczas tego odbioru, wykonywane są dodatkowe usługi, polegające na sprawdzeniu zgodności z zakresem wykończenia (zgodność z projektem, wizualizacjami, zestawieniem materiałów i wprowadzonymi zmianami), jakości wykończenia oraz stanu i jakości użytych materiałów.

Odmiennie wyceniamy także, odbiór inwestycji w nowopowstałym budynku, mieszkania w zabudowie szeregowej, a inaczej domu. Nasza oferta, przewiduje również pomoc klientom w przeglądzie inwestycji z rynku pierwotnego jak i wtórnego. Służymy także radami specjalistów, osobom zainteresowanym kupnem kilkuletnich domków od prywatnego inwestora.

Cena wykonania przez nas odbioru mieszkania, zależy od lokalizacji, rodzaju i powierzchni odbieranego lokalu.

Jakie dokumenty są niezbędne do odbioru ?

Ile kosztuje odbiór domu lub mieszkania ?

Jak wygląda protokół z odbioru ?

Jakie powinny być standardy deweloperskie ?

Odbiór mieszkania z rynku wtórnego

Odbiór mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie