Odbiory mieszkań i domów Zielonki

Kiedy jesteśmy na ostatniej prostej do wprowadzenia się do nowego mieszkania lub domu, narażeni jesteśmy na potknięcie. Jest nim odebranie budynku, który nie jest w pełni ukończony, lub posiada liczne uchybienia od norm i projektu. Odbiory Zielonki powinny być więc przeprowadzone w towarzystwie ekspertów, którzy zareagują od razu, jak znajdą problemy w wykończeniu.

Większość firm budowlanych, które zajmują się budowaniem i wykańczaniem budynków to zewnętrzne zespoły pracujące dla głównego dewelopera. Oznacza to, że za końcowy efekt i jakość wykonania odpowiada właśnie deweloper oraz główny kierownik budowy.

 

Każdy jest człowiekiem i ma prawo do błędów, dlatego problemy przy odbiorze mieszkania nie muszą wcale oznaczać konieczności zerwania umowy – raczej możliwość zwrócenia się do dewelopera z potrzebą wprowadzenia modyfikacji.

Jeżeli wybieramy się na odbiory Zielonki samemu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie ujrzymy nawet bardzo ewidentnych pomyłek ekipy budowlanej. Bez podstawowej wiedzy na temat wykańczania budynków, niemal na pewno wszystko po wejściu do mieszkania lub domu będzie wyglądało nienagannie. Jednak tylko profesjonalna pomoc przy odbiorze domu w Zielonkach może dać klientom rzetelną odpowiedź.

Jakie dokumenty są niezbędne do odbioru ?

Ile kosztuje odbiór domu lub mieszkania ?

Jak wygląda protokół z odbioru ?

Jakie powinny być standardy deweloperskie ?

Odbiór mieszkania z rynku wtórnego

Odbiór mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie