Odbiory mieszkań i domów Zabierzów

Odbiór nowego mieszkania, czy też domu to ogromna radość dla nowego właściciela. Jest to również spora odpowiedzialność, ponieważ to ostatni moment na zgłoszenie błędów i niezgodności z planem. Jeśli nie posiadamy odpowiedniej wiedzy oraz doświadczenia, warto odbiór domu w Zabierzowie i okolicach powierzyć specjalistom.

Przy pomocy certyfikowanych narzędzi, a przede wszystkim specjalistycznej wiedzy dokonają oni kontroli odbieranej nieruchomości. Takie oględziny podczas odbioru pozwolą zlokalizować ewentualne błędy konstrukcyjne, czy też braki w wykończeniu. Zgłoszenie ich w odpowiednim czasie pozwala uniknąć sporych kosztów.

Według zapisów ustawy, deweloper zobowiązany jest do usunięcia wszelkich zgłoszonych usterek na własny koszt. To jeden z głównych powodów, dlaczego prawidłowo przeprowadzony odbiór techniczny ma tak ogromne znaczenie – doświadczony ekspert wskaże za nas wszystkie usterki.

Odbiory mieszkań Zabierzów to idealna propozycja dla osób, które nie posiadają wiedzy z zakresu budownictwa. Specjalista zajmujący się każdego dnia odbiorami, wspomoże nas w poszukiwaniu usterek, a następnie zgłosi je do dewelopera wraz z wynikami badań i zdjęciami, które potwierdzą ich obecność w mieszkaniu, czy też domu.

Jakie dokumenty są niezbędne do odbioru ?

Ile kosztuje odbiór domu lub mieszkania ?

Jak wygląda protokół z odbioru ?

Jakie powinny być standardy deweloperskie ?

Odbiór mieszkania z rynku wtórnego

Odbiór mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie