Odbiory mieszkań i domów Wieliczka

Kiedy nasz wymarzony dom lub wymarzone mieszkanie są gotowe, ostatnim krokiem przed wprowadzeniem się jest odbiór mieszkania. Odbiory Wieliczka powinny odbywać się pod nadzorem profesjonalistów. Dlaczego? Ponieważ to znacznie ważniejsze wydarzenie niż tylko formalność.

Poziom profesjonalnych firm budowlanych z każdym rokiem staje się wyższy, jednak pracownicy to tylko ludzie, dlatego zawsze może dojść do pewnych błędów lub uchybień. Cała odpowiedzialność za ewentualne pomyłki spoczywa na kierowniku budowy stojącemu na czele zewnętrznej firmy oraz głównym właścicielu – deweloperze.

 

Nawet jeżeli wybrany przez nasz dom na pierwszy rzut oka prezentuje się znakomicie, odbiory Wieliczka są bezpieczniejsze w towarzystwie ekspertów. Niektóre z bardzo znaczących błędów popełnionych przez firmę budowlaną, możliwe są do dostrzeżenia tylko profesjonalnym okiem. Odbiory Wieliczka to sprawdzenie zgodności budynku z projektem oraz normami bezpieczeństwa.

Pojawienie się błędów w budowie nie musi oznaczać, że firma budowlana nie jest rzetelna. Nie oznacza to jednak, że nowi mieszkańcy powinni ucierpieć z tego powodu, dlatego nasi eksperci obecni przy odbiorach mieszkań w Wieliczce przekażą uwagi przedstawicielom dewelopera w zwięzłym i profesjonalnym języku, tak aby, problemy mogły być rozwiązane w najszybszy i najlepszy sposób.

Jakie dokumenty są niezbędne do odbioru ?

Ile kosztuje odbiór domu lub mieszkania ?

Jak wygląda protokół z odbioru ?

Jakie powinny być standardy deweloperskie ?

Odbiór mieszkania z rynku wtórnego

Odbiór mieszkania bez pozwolenia na użytkowanie